SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

www.sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Kontakty
Prodejna: 558 694 894
Speciální nabídka ZKL
Aktuality
Místo pro Vaši poptávku
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Certifikáty
Aktuální sklad
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu
Náš tip

http://archiv.ihned.cz/c1-62885870-tesnena-soudeckova-loziska-jsou-prakticky-bezudrzbovahttp://archiv.ihned.cz/c1-62885870-tesnena-soudeckova-loziska-jsou-prakticky-bezudrzbova

Nové balení ZKL NEW FORCE a těsněná soudečková ložiska

 

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 CS Bearings

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

O firmě SAK LOŽISKA spol. s r. o.

Firma SAK ložiska spol. s r. o. je v současné době jedním z největších dodavatelů ložisek české značky ZKL, tradičního výrobce kvalitních ložisek kuličkových, soudečkových, kuželíkových i válečkových. Na severní Moravě máme rovněž zastoupení na distributorství vysoce kvalitních japonských značek NSK, NTN, SNR a IKO.

Historie naší firmy začíná v roce 1990, kdy Ing. Jan Szturc založil svou živnost na bázi fyzické osoby, jejíž hlavní obchodní činností byl prodej ložisek konečným uživatelům na severní Moravě. Vzhledem k neustálému rozšiřování působnosti firmy a rostoucímu zájmu zákazníků i velkých průmyslových podniků došlo v roce 1996 k založení společnosti SAK LOŽISKA spol. s r. o., která převzala a rozšířila činnosti fyzické osoby o prodej do celé České republiky a od roku 2005 do celého světa.


V roce 1996 se společnost SAK LOŽISKA spol. s r. o. stala autorizovaným distributorem ložisek české značky ZKL a tímto krokem si určila svou strategii do budoucna. Zákazníkovi nabízíme vysoce kvalitní ložiska ZKL, která jsou svou cenou a parametry tou nejlepší volbou. Konečný uživatel nemusí platit za předražená ložiska západních značek, jelikož má k dispozici kvalitní českou značku za přijatelnou cenu, navíc ihned dostupnou ze skladu firmy SAK LOŽISKA spol. s r. o. Díky spolupráci s koncernem ZKL BEARINGS CZ, a. s. má naše společnost k dispozici rozsáhlý konsignační sklad ložisek značky ZKL pro okamžitou potřebu našich zákazníků.

 

I přesto, že koncern ZKL nabízí široký výrobní program, nezahrnuje celou škálu ložiskových typorozměrů. Proto v roce 1997 přistoupila firma SAK ložiska spol. s r. o. na spolupráci s českým zástupcem japonských značek, firmou COROLL s. r. o. z Hronova. Vysoce kvalitní japonští výrobci NSK, IKO, NTN, SNR doplňují náš sortiment nejen o žádané ložiskové komplety, domky, upínací ložiska, lineární vedení ad., ale také o standardní kuličková, kuželíková i soudečková ložiska, přičemž tento sortiment plně vyhovuje při vyšších nárocích na kvalitu jakožto adekvátní náhrady za značky SKF, TIMKEN nebo FAG.

Na trhu s ložisky již působíme přes 25 let a dle našich zkušeností se nám naše strategie prodávat kvalitní ložiska ZKL, NSK, SNR a NTN osvědčila v té nejvyšší míře. Měřítkem naší spokojenosti jsou naši přibývající zákazníci.

Výrobci, od kterých ložiska odebíráme, nám zaručují vysokou kvalitu, dobrou cenu, technickou podporu, poradenství, reklamovatelnost a mnoho dalších výhod, které můžeme taktéž nabídnout našim zákazníkům.

Fotografie

NEW SAK 1 NEW SAK 17 NEW SAK 10 NEW SAK 2 NEW SAK 3 NEW SAK 4 NEW SAK 9 NEW SAK 13 NEW SAK 7

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace