SAK ložiska - ložiska, ložisková tělesa, ložisková pouzdra

www.sak-loziska.cz

 

Hlavní menu

O naší firmě
Kontakty
Prodejna: 558 694 894
Speciální nabídka ZKL
Aktuality
Místo pro Vaši poptávku
Sortiment ložisek
Koneční uživatelé ložisek
Obchodní firmy
ZKL v praxi
Certifikáty
Aktuální sklad
Katalog ZKL ke stažení
E E T

Poslední články

Anketa

Partneři portálu
Náš tip

http://archiv.ihned.cz/c1-62885870-tesnena-soudeckova-loziska-jsou-prakticky-bezudrzbovahttp://archiv.ihned.cz/c1-62885870-tesnena-soudeckova-loziska-jsou-prakticky-bezudrzbova

Nové balení ZKL NEW FORCE a těsněná soudečková ložiska

 

Kontakty

 Klub BK SAK LOŽISKA

 CS Bearings

 ZKL Group

 NSK

  Rychlé hledání

O firmě SAK LOŽISKA spol. s r. o.

Naše firma vznikla v roce 1990 jako fyzická osoba, jejíž hlavní obchodní činností byl prodej ložisek konečným uživatelům na severní Moravě. V roce 1996 došlo k založení společnosti SAK LOŽISKA spol. s r.o., která převzala a rozšířila činnosti fyzické osoby o prodej do celé České republiky a od roku 2005 do celého světa.


Společnost SAK LOŽISKA se stala v roce 1996 autorizovaným distributorem ložisek české značky ZKL a tímto krokem si určila svou strategii do budoucna. Zákazníkovi nabízíme vysoce kvalitní ložiska ZKL, která svou cenou a parametry je tou nejlepší volbou. Konečný uživatel nemusí platit za předražená ložiska západních značek. Výrobní program ložisek ZKL je velmi široký, ale ne úplný, proto nabízíme další kvalitní značky ložisek jako doplnění sortimentu. V roce 1997 jsme začali spolupracovat se zástupcem japonských značek NSK a IKO.

Na trhu s ložisky již působíme přes 20 let a dle našich zkušeností se nám naše strategie prodávat kvalitní ložiska ZKL, NSK a IKO osvědčila v té nejvyšší míře. Měřítkem naší spokojenosti jsou naši přibývající zákazníci.

Výrobci, od kterých ložiska odebíráme, nám zaručují vysokou kvalitu, dobrou cenu, servis techniků, poradenství, reklamovatelnost a mnoho dalších výhod, které můžeme taktéž nabídnout našim zákazníkům.

Fotografie

NEW SAK 1 NEW SAK 17 NEW SAK 10 NEW SAK 2 NEW SAK 3 NEW SAK 4 NEW SAK 9 NEW SAK 13 NEW SAK 7

Copyright © 2007-2010 ART OF PRODUCTION, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu SAK-LOZISKA.CZRegistracePro registrované

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu SAK-LOZISKA.CZ
Registrace